Aktuality  |  1. 4. 2013

Family day – už v sobotu 6.4. na zápase ŠK Slovan – Žilina!

no alt

ŠK Slovan Bratislava pre Vás pripravil ďalšiu aktivitu v rámci projektu Mladý slovanista. Po Funzónach, Belasých dňoch alebo Megasektore je tu tentokrát Family day.

Už najbližší domáci zápas (6.4. 2013 s MŠK Žilina) je na programe ďalšia veľká akcia – tradične pre všetkých mladých slovanistov, ale takisto aj pre ich rodičov! Žiaci z 10 vybraných bratislavských škôl budú mať možnosť spolu so svojimi rodičmi zabaviť sa vo veľkej Funzóne plnej atrakcií pre všetkých návštevníkov.

Pre mladých slovanistov budú pripravené všetky obľúbené aktivity, ktoré už dôverne poznáte – nafukovacie atrakcie, minifutbal, malé občerstvenie, stolný futbal, trampolína a rôzne súťaže. Keďže však tentokrát to nebude “obyčajná Funzóna”, na svoje si prídu aj dospelí! Okrem príjemného času so svojimi najbližšími tu bude aj pre nich pripravené občerstvenie, príjemný oddych a zábava. Takisto budú pripravené viaceré spoločné súťaže rodičov a detí! Už teraz môžte trénovať napríklad skok vo vreci… :- )

Motiváciou pre návštevu je určite aj pokračovanie celoročnej súťaže o pitný režim od nášho partnera Lucka.  Okrem samotných žiakov vybraných škôl sa do návštevnosti započítajú aj rodičia, takže aj takto pomôžete Vašej škole v súťaži. Súčasťou Family day budú rôzne tradičné aj netradičné aktivity. Špeciálne budú pripravené zaujímavé olympijské súťaže, v ktorých si nielen zmeriate sily v najrozličnejších súťažiach, ale takisto zažijete veľa zábavy!

Táto veľká akcia, akou Family day nepochybne je, prinesie vďaka našim partnerom nezabudnuteľné chvíle pre všetkých. ŠK Slovan Bratislava chce aj touto akciou obnoviť tradíciu návštev domácich zápasov celými rodinami. Na futbalové štadióny jednoznačne patria celé rodiny aj s deťmi – tak ako tomu bývalo v minulosti a ako je zvykom vo vyspelých futbalových krajinách. A preto srdečne pozývame všetkých rodičov, aby si prišli vychutnať príjemné rodinné chvíľky spojené s futbalom a zábavou! Samozrejme pozývame aj všetkých mladých slovanistov, aby pritiahli svojich rodičov a spoločne vytvorili z domácich zápasov Slovanu rodinnú tradíciu :- )

Už v sobotu 6.4. je tu Family day na zápase ŠK Slovan Bratislava – MŠK Žilina. Vstupné pre deti symbolické 1 euro, dospelí 2 eurá. Slovan do toho!

Partneri

Platinoví partneri:

ERIDEN & PARTNERS

Generálni partneri:

EUCOS - priemyselné stavby Lucka

Reklamní partneri:

FutbalTour.sk
4sports media Zeleninári
Fotolab

Najbližší zápas

  • Žiadne udalosti

Kalendár Akcií

<< Júl 2024 >>
PUSŠPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Slovan TV

Facebook