Aktuality  |  27. 3. 2012

Miniturnaj – Malokarpatské námestie triumfovalo nad Vazovovou

no alt

Celkovo tretím zápasom a druhým v skupine A pokračoval Miniturnaj bratislavských základných škôl.

V polčase corgoňligového stretnutia ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín (24.3. 2012) sa proti sebe postavili ZŠ Malokarpatské námestie a ZŠ Vazovova. V prvom súboji A skupiny Kalinčiakova vyhrala nad Malokarpatským námestím 2:0.

V druhom stretnutí A skupiny, trvajúcom 10 minút, však chlapci zo ZŠ Malokarpatské námestie zvíťazili nad ZŠ Vazovova 2:1. Ani toto víťazstvo v zaujímavom zápase im už však nepomohlo. O prvenstve v A skupine sa tak rozhodne v poslednom stretnutí A skupiny medzi “Vazkou” a “Kalinou”. Ale aj ZŠ Malokarpatské námestie bude mať ešte šancu napraviť si chuť vo veľkom turnaji počas Dňa detí – či už v súťaži mladších žiakov, starších žiakov či v súťaži roztlieskavačiek.

Nasledujúci zápas Miniturnaju sa uskutoční už tento piatok 30.3. 2012 v polčase zápasu ŠK Slovan Bratislava – FK Senica a to medzi účastníkmi B skupiny – ZŠ Ružová dolina a ZŠ Podzáhradná. Už spomínaný rozhodujúci zápas A skupiny medzi ZŠ Kalinčiakova a ZŠ Vazovova sa odohrá 21.4. 2012 počas súboja ŠK Slovan Bratislava – Zlaté Moravce.

Viac o systéme turnaja nájdete v sekcii FUTBALOVÝ TURNAJ.