Aktuality  |  31. 5. 2012

Mladý slovanista cup 2012 za nami!

no alt

Krásne počasie, veľký počet fanúšikov a hráčov či skvelý futbal na jednej z najlepších akcií Mladého slovanistu.

Posledný májový deň tohto roku sa niesol v znamení futbalového turnaju Mladý slovanista cup 2012. 12 družstiev zo 6 bratislavských základných škôl v dvoch kategóriách (prvý a druhý stupeň), roztlieskavačky a stovky spolužiakov a fanúšikov.

Mladý slovanista cup 2012 začal príchodom žiakov už pred deviatou hodinou. Na hrajúcich boli pripravené dve výborné futbalové ihriská, pre fanúšikov rôzne atrakcie a skvelý futbal v podaní ich kamarátov a spolužiakov. Nechýbala trampolína, stolný futbal, občerstvenie a viacero súťaží – súťaž vo fúkaní balónov, o najvyšší výkop či ďalšie. Veľkým lákadlom pre množstvo (nielen) detí bola prehliadka štadióna a klubových priestorov v podaní Stana a Tomáša.

Futbalové zápasy, pod dohľadom rozhodcov, počas vyše 4 hodín priniesli pekné akcie a viacero napínavých súbojov, v ktorých sa rozhodovalo až v penaltovom rozstrele. Víťazmi oboch kategórií sa stali chlapci z Kalinčiakovej, čím potvrdili povesť, že Kalina je vždy plná výborných futbalistov. Spestrením akcie boli určite vystúpenia roztlieskavačiek z Podzáhradnej, Rajčianskej a Malokarpatského námestia. Pre všetkých účastníkov turnaju Mladý slovanista cup 2012 boli pripravené medaily, diplomy a pre trio najlepších aj poháre.

K dispozícii sú aj kompletné výsledky turnaju Mladý slovanista cup 2012.

Nezabudnite nás tiež sledovať na Facebooku!  Fotogalériu nájdete taktiež v galérii Mladého slovanistu na Facebooku.  Neváhajte komentovať, tagovať, lajkovať či zdielať fotky!

Poradie škôl v kategórii “Mladší žiaci (1. stupeň)”