Aktuality  |  17. 1. 2013

Najlepšie fotky z Facebooku Mladého slovanistu!

no alt

Výber tých najlepších fotiek z Facebooku Mladého slovanistu. V špeciálnom prehľade iba pre Vás!

Na Facebooku Mladého slovanistu to aj napriek zimnej prestávke či školským prázdninám žije! Prinášame Vám prehľad tých najlepších fotiek z Facebooku od decembra 2012. Po kliknutí na obrázok sa Vám otvorí v plnom rozlíšení priamo na Facebooku. Takže neváhajte a klikajte, lajkujte a vychutnávajte si tie najkrajšie fotky Mladého slovanistu! : -)

 

 

 

Na fotke jedna z najväčších legiend nášho ŠK Slovan. Hrával aj za Real Madrid (ako jediný Slovák) a Real Oviedo. Jeho prezývka BOBO je zároveň aj menom maskota Slovanu.

 
 
 

 

Peter Dubovský, legendárna 10-ka z Tehelného poľa. Jeden z najlepších hráčov Slovenska v histórii. Na tejto fotke z roku 1995 s vychádzajúcou hviezdou Realu Madrid Raúlom a s majstrovskou trofejou za víťazstvo v španielskej lige.

 
 

 

 Aj tento skvelý stredopoliar, jeden z najlepších hráčov talianskej Serie A, obliekal belasý dres. Bol kapitánom slovenskej reprezentácie na MS 2010 v Južnej Afrike.

 
 
 

 

 Jeden dizajnový tip na vianočné cukrovinky :- )

 
 
 
 

 Spoznávate tohto odchovanca Slovanu narodeného 1. apríla? :- )

Už ako 21-ročný prestúpil zo Slovanu, za ktorý stihol nastrielať takmer 50 ligových gólov (!), do Norimbergu. Historicky najlepší strelec slovenskej reprezentácie a strelec 4 gólov na MS 2010.
 
 
 


 

 Príchod z Bazileju po víťazstve 3-2 nad FC Barcelona a výhre v Pohári víťazov pohárov! Belasých čakali tisíce fanúšikov po celej Bratislavy – fotka spred Tehelného poľa.

 
 

 

 Aj takto to vyzeralo na Tehelnom poli na zápasoch Slovanu Bratislava!
Viete pri akej príležitosti a v ktorom roku?

 
 

 Vľavo slovenský futbalista storočia – Ján Popluhár. Za Slovan nastúpil 262-krát, nikdy nebol vylúčený a vo svojej dobe patril k najlepším obrancom na svete.
A s ním slovenský tréner storočia – Jozef Vengloš. Držiteľ zlata a striebra z ME, prvý zahraničný tréner v najvyššej anglickej súťaži a 2-násobný majster Československa so Slovanom.

 

 

Fanúšikovia Slovanu na zápase s Artmediou Petržalka.

 
 
 
 

 

ŠK Slovan Bratislava vo svojej histórii získal množstvo trofejí. Toto je časť z nich v malej klubovej vitríne.

Partneri

Platinoví partneri:

ERIDEN & PARTNERS

Generálni partneri:

EUCOS - priemyselné stavby Lucka

Reklamní partneri:

FutbalTour.sk
4sports media Zeleninári
Fotolab

Najbližší zápas

  • Žiadne udalosti

Kalendár Akcií

<< Mar 2023 >>
PUSŠPSN
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Slovan TV

Facebook