Aktuality  |  7. 3. 2012

Prvý zápas Mini turnaju pre ZŠ Kalinčiakova!

no alt

Prvým jarným domácim ligovým kolom sa začal aj Mini turnaj, v ktorom sa predstavili ZŠ Kalinčiakova a ZŠ Malokarpatské námestie.

Prvým jarným domácim ligovým kolom sa začal aj Mini turnaj šiestich bratislavských základných škôl – ZŠ Kalinčiakova, ZŠ Ružová dolina, ZŠ Vazovova, ZŠ Rajčianska, ZŠ Malokarpatské námestie a ZŠ Podzáhradná. V prvom zápase, počas polčasovej prestávky Corgoňligového zápasu ŠK Slovan Bratislava – DAC Dunajská streda, sa stretli Základná škola Kalinčiakova proti Základnej škole Malokarpatské námestie.

Zápas trvajúci 1×10 minút medzi žiackymi výbermi piatych a šiestych ročníkov týchto škôl bol okorenený posilami v jednotlivých družstvách. „Kalina“ angažovala do družstva aj dievčenskú silu, Malokarpatské námestie zas vytiahlo do boja šikovnú posilu zo štvrtého ročníka. V zaujímavom zápase  A skupiny, kde si futbaloví fajnšmekri prišli na svoje, triumfovala Základná škola Kalinčiakova 2:0.

Najbližší zápas, tentokrát medzi družstvami B skupiny, prebehne medzi ZŠ Rajčianska a ZŠ Ružová dolina už v sobotu 17.3.2012 počas zápasu medzi ŠK Slovan Bratislava a 1.FC Tatran Prešov. ZŠ Malokarpatské námestie si bude môcť vylepšiť bilanciu vo svojej skupine 24.3. 2012, keď si zmerajú sily so ZŠ Vazovova.

Viac o systéme turnaja nájdete v sekcii FUTBALOVÝ TURNAJ.