Aktuality  |  18. 3. 2012

ZŠ Rajčianska víťazne v zápase B skupiny Miniturnaju!

no alt

Druhým jarným domácim kolom pokračoval aj Miniturnaj základných škôl.

V sobotu 17.3. 2012 sa stretnutím ZŠ Rajčianska – ZŠ Ružová dolina začali aj boje v skupine B. Počas polčasovej prestávky ligového zápasu ŠK Slovan Bratislava – 1.FC Tatran Prešov sme tak mohli vidieť ďalší zápas Mini turnaju 6 bratislavských základných škôl, ktoré sú rozdelené do dvoch trojčlenných skupín.

V 10 minút trvajúcom zápase medzi piatakmi a šiestakmi zo ZŠ Rajčianska a ZŠ Ružová dolina si na svoje konto pripísali výhru žiaci zo ZŠ Rajčianska v pomere 5:0. Pri oslavách gólov sme mohli vidieť nefalšovanú radosť šikovných futbalistov z Vrakune. Pod túto výhru sa však určite podpísalo aj hlasné povbudzovanie ich spolužiakov a kamarátov.

Najbližší zápas Mini turnaju sa uskotoční už najbližšiu sobotu 24.3. 2012 v prestávke zápasu ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín, na kedy je naplánovaný súboj A skupiny medzi ZŠ Malokarpatské námestie a ZŠ Vazovova. Nasledujúci zápas B skupiny príde na rad 30.3. 2012, keď sa stretnú ZŠ Ružová dolina a ZŠ Podzáhradná.

Viac o systéme turnaja nájdete v sekcii FUTBALOVÝ TURNAJ.