Staň sa aj TY futbalistom!

V našom klube ŠK SLOVAN BRATISLAVA venujeme veľkú pozornosť výchove mladých nádejných futbalistov a preto už od 6 rokov môžete začať navštevovať náš klub a našu najmladšiu prípravku U-7, kde sa detičky učia futbalové základy, robiť svoje prvé futbalové krôčiky a rôznymi zábavnými hrami a štafetami získavajú základné návyky na futbal. V kategórii U-8, kde už deti lepšie ovládajú loptu a zvládnu už viac z futbalovej abecedy, už deti absolvujú svoje prvé futbalové zápasy. Výsledky tu však nie sú dôležité, podstatná je radosť detí, že si prvýkrát oblečú belasý dres, strelia svoj prvý gól, urobia prvú kľučku či vyhrajú prvý zápas.
Kategórie U–9, U–10 a U–11 už hrajú svoje majstrovské súťaže, absolvujú aj medzinárodné turnaje, kde sa stretávame s rôznymi súpermi nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia a konfrontujeme tak svoje futbalové umenie a taktiež zisťujeme nedostatky vo výbornej konkurencii. Na medzinárodných turnajoch dosahujeme výborné výsledky a zbierame neoceniteľné skúsenosti. V týchto kategóriách sa venujeme najmä tomu, aby deti dobre ovládali prácu s loptou, vedeli ju spracovať, dobre prihrať, obísť  súpera či presne vystreliť. Najdôležitejšie však je, aby chodili na tréningy s radosťou a tešili sa na zápas, kde môžu ukázať svoje futbalové umenie, čo sa naučili a ako napredujú a rastú po futbalovej stránke.

Všetky tréningy prebiehajú na štadióne na Pasienkoch. Najmladšie prípravky U-7 a U–8 trénujú dvakrát do týždňa. Staršie tímy od U-9, U–10 a U–11 majú  tréningy trikrát do týždňa a jeden špecializovaný tréning na gymnastiku. V zimnom období všetky prípravky trénujú v telocvičniach. Vo všetkých kategóriách máme dostatočný počet detí a deti trénujú pod dohľadom skúsených mládežníckych trénerov. V každom družstve je hlavný tréner a asistent – tak aby bol tréningový proces čo najkvalitnejší.

Úlohou nás, trénerov, je futbalovo pripraviť deti v prípravkách na ďalšie futbalové kroky, avšak dôsledne dbáme na to, aby aj v škole dosahovali dobré výsledky a výrastli z nich nielen skvelí futbalisti, ale aj slušní a vzdelaní ľudia.

Tréneri 

U–11  GÁLA Vladimír, asistenti: KOLLÁTH Imrich, KURÁŇ Juraj
U–10  HORNYÁK Gabriel, asistent:  MARKO Ján
U–9    PANČÍK Michal, asistent: KONDER Peter
U–8    KRIŠTOFÍK Ondrej, asistent:  HODÚL Jakub
U–7    HRDLIČKA Ivan, asistent: KORDOŠ Peter

Kontakt a info

mladez@skslovan.com

GÁLA Vladimír – šéftréner prípraviek
0903 700 749

Partneri

Platinoví partneri:

ERIDEN & PARTNERS

Generálni partneri:

EUCOS - priemyselné stavby Lucka

Reklamní partneri:

FutbalTour.sk
4sports media Zeleninári
Fotolab

Najbližší zápas

  • Žiadne udalosti

Kalendár Akcií

<< Máj 2024 >>
PUSŠPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Slovan TV

Facebook