Aktuality  |  16. 2. 2012

Aj Základná škola Vazovova ožila Slovanom

no alt

V poradí tretia prezentácia klubu ŠK Slovan Bratislava a futbalu ako najmasovejšieho športu sa niesla v úžasnej atmosfére, ktorú vytvorili žiaci ale aj pedagógovia na základnej škole Vazovova.

V poradí tretia prezentácia ŠK Slovan Bratislava sa niesla v úžasnej atmosfére, ktorú vytvorili žiaci a pedagógovia na základnej škole Vazovova. Počas troch prezentácií v stredu 15. februára predstavil Slovan tím postupne jednotlivým ročníkom futbalm jeho históriu a futbalový klub ŠK Slovan.

Projektový tím ŠK Slovan už od rána spoločne s maskotom Bobom vytváral belasú atmosféru, ktorá vydržala až do konca vyučovania. Už ráno bolo možné vidieť deti v tričkách, či iných suveníroch futbalového i hokejového Slovanu, ktoré sa fotili s maskotom “Bobom” nazvanom podľa prezývky legendárneho futbalistu Petra Dubovského, pri vchode do školy, čo bolo ešte len predzvestou toho, čo sa dokázalo počas prezentácií, a to že „Vazka“ je naozaj belasá.
O tom sa mohla presvedčiť tentokrát trojica hráčov “A” mužstva – Martin Dobrotka, Erik Čikoš a Marián Had. Tí počas celého doobedia neúnavne odpovedali na zvedavé, ale aj záľudné otázky žiakov a spoločne s nimi predviedli svoje futbalové umenie v častokrát neľahkých disciplínach. Moderátorské trio v v tradičnom zložení Stano, Tomáš a Vlado diskutovali s mladými fanúšikmi, ktorí hráčom pripravili neuveriteľné privítanie hodné Ligy majstrov, pripravili celú radu súťaží s množstvom krásnych belasých suvenírov. Do súťaží sa mohol zapojiť každý kto dvihol ruku a prihlásil sa a naozaj všetci si odniesli malú odmenu a spomienku na slovanistickú prezentáciu.
Do súťaže sa zapojil aj pedagogický zbor, ktorý milo prekvapil svojim zanietením a vedomosťami o klube a jeho histórii.
Slovan tím okrem iného pozval všetkých žiakov ZŠ Vazovova do Fun zóny na štadióne Pasienky počas domácich zápasov ŠK Slovan, kde sa na nich už teraz všetci tešíme a na veríme že dokážeme opäť vytvoriť skvelú atmosféru. Pre všetkých návštevníkov sa už 3. marca počas zápasu s Dunajskou Stredou chystá množstvo atrakcií a aktivít.

ZŠ Vazovova ďakujeme!!!

Sledujte aj náš facebookový profil na: www.facebook.com/Mladyslovanista

Mladý slovanista /M/

 

Partneri

Platinoví partneri:

ERIDEN & PARTNERS

Generálni partneri:

EUCOS - priemyselné stavby Lucka

Reklamní partneri:

FutbalTour.sk
4sports media Zeleninári
Fotolab

Najbližší zápas

  • Žiadne udalosti

Kalendár Akcií

<< Feb 2024 >>
PUSŠPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Slovan TV

Facebook