Aktuality  |  4. 4. 2012

Miniturnaj: Podzáhradná s víťazstvom proti Ružovej doline!

no alt

Miniturnaj bratislavských základných škôl pokračoval zápasom B skupiny.

30.3. 2012 počas zápasu ŠK Slovan Bratislava – FK Senica pokračovali aj boje Miniturnaju 6 bratislavských základných škôl. Tentokrát sa odohral zápas skupiny B medzi ZŠ Ružová a ZŠ Podzáhradná. Pre ZŠ Podzáhradná to bol vôbec prvý zápas v rámci Miniturnaju.

V zápase, počas polčasovej prestávky, hranom na šírku ihrisku si pripísali na svoje konto výhru 3:0 chlapci z Podzáhradnej. Ružová dolina bohužial po dvoch prehrách už nemá šancu postúpiť do májového finále, ale tak ako všetky školy majú aj oni šancu zapojiť sa do veľkého turnaja počas Dňa detí. Do súťaže mladších žiakov, starších žiakov či roztlieskavačiek.

Najbližší zápas Miniturnaju je plánovaný na 21.4. 2012 v polčase súboja ŠK Slovan – Zlaté Moravce, keď sa stretnú ZŠ Vazovova a ZŠ Kalinčiakova v priamom súboji o víťazstvo v A skupine. Víťaza B skupiny potom spoznáme 5.5. 2012 na zápase ŠK Slovan – FC Nitra, keď si to rozdajú taktiež v priamom súboji o prvé miesto v skupine B ZŠ Podzáhradná a ZŠ Rajčianska.

Viac o systéme turnaja nájdete v sekcii FUTBALOVÝ TURNAJ.