Aktuality  |  20. 1. 2012

Nový projekt s názvom Mladý slovanista

no alt

ŠK Slovan Bratislava pripravil do jarnej časti sezóny projekt pre všetkých mladých fanúšikov a rodiny s deťmi, ktorý ponesie názov Mladý slovanista.

Keďže si klub uvedomuje slabšiu aktivitu voči najmenším divákom a fanúšikom, od začiatku prvého jarného kola sa budeme opäť snažiť priviesť detského diváka a rodiny k futbalu i na futbalový štadión.

Podľa vzoru špičkových klubov zo západnej Európy sa za pomoci projektu s pomocou reklamných partnerov a vybraných základných škôl pokúsime na štadióne vytvoriť atraktívnu Fun zónu s množstvom aktivít pre najmladšieho diváka. Projekt sa bude skladať z troch základných častí.

Prvým krokom bude nadviazanie spolupráce so základnými školami bratislavského regiónu a následné návštevy na školách. Druhým vytvorenie Fun zóny na futbalovom štadióne Pasienky a tretím futbalový turnaj zapojených základných škôl, ktorý sa bude konať počas prestávok prvoligových zápasov A-tímu. K tomuto projektu bude zároveň vytvorená špecializovaná webstránka a fanpage na sociálnej sieti facebook, ktorá bude určená deťom.

Počas projektu sa na vybraných základných školách uskutočnia besedy s hráčmi a zástupcami ŠK Slovan a prezentácie o klube spojené s hrami a súťažami. Za účasti nášho partnera bude pripravený motivačný program o pitný režim pre celú školu na jeden rok zdarma.

Po zaujímavých besedách na školách bude ŠK Slovan organizovať návštevy žiakov základných škôl na domácich futbalových zápasoch, na ktorých pre detských návštevníkov pripraví Fun zónu s množstvom akcií a vyhradí na futbalovom štadióne Pasienky tribúne priestor pre rodinný sektor, v ktorom sa počas zápasov  A-teamu pokúsime o organizované detské fandenie spoločne s maskotom BOBOM a vytvorenie rôznych choreografií, ktorými budeme hnať naše belasé mužstvo dopredu.

Počas prestávok každého domáceho prvoligových zápasu sa odohrá vždy jeden zo zápasov turnaja vybraných základných škôl, ktorý vyvrcholí pri príležitosti Dňa deti Slovan v júni hlavným turnajom.

Veríme, že sa táto iniciatíva klubu stretne so záujmom verejnosti a napomôže k propagácii futbalu a športu medzi mládežou a rovnako tým prispejeme k skultúrneniu prostredia na futbalových zápasoch Slovana. Takisto očakávame spätnú väzbu priamo od Vás a potešia nás Vaše pripomienky a návrhy, ktoré môžete zasielať na mailovú adresu: mladyslovanista@skslovan.com.

Týmto zároveň chceme vyzvať všetky základné školy z bratislavských mestských častí, ktoré by sa chceli aktívne do projektu zapojiť, aby nás kontaktovali na e-mailovej adrese:  mladyslovanista@skslovan.com do 27.1.2012, kedy prebehne uzávierka a výber prihlásených škôl.

Rovnako by sme chceli vyzvať firmy a súkromné spoločnosti, ktoré by sa chceli a vedeli akýmkoľvek spôsobom podieľať na projekte a zároveň sa stať partnerom vybudovania Fun zóny na štadióne, resp. zatraktívnenia rodinného sektoru, aby nás takisto kontaktovali na e-mailovej adrese:  mladyslovanista@skslovan.com.

Všetkým, ktorí nám pomôžu akoukoľvek formou s realizáciou tohto projektu vopred ďakujeme.

Partneri

Platinoví partneri:

ERIDEN & PARTNERS

Generálni partneri:

EUCOS - priemyselné stavby Lucka

Reklamní partneri:

FutbalTour.sk
4sports media Zeleninári
Fotolab

Najbližší zápas

  • Žiadne udalosti

Kalendár Akcií

<< Jún 2024 >>
PUSŠPSN
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Slovan TV

Facebook