Aktuality  |  6. 4. 2014

Poď na futbal!

no alt

Všetky informácie k akcii “Poď na futbal!”, ktoré potrebujete vedieť.

Odvetný zápas semifinále Slovnaft Cup-u 2013/14 ŠK Slovan Bratislava – FK Senica sa v utorok 15. apríla začne v nezvyčajnom čase – o 13.00 h. Dôvodom je projekt „Poď na futbal“, v rámci ktorého obhajca trofeje pozval na rozhodujúci duel o postup do tohtoročného finále žiakov všetkých základných a stredných škôl v Bratislavskom kraji. Keďže sa zápas začína už o 13:00, tak žiaci, ktorí sa zapoja do akcie “Poď na futbal!” pôjdu na zápas už po 4. vyučovacej hodine.

Okrem atraktívneho stretnutia dvoch popredných slovenských tímov sa mladí diváci môžu tešiť na polčasový program v podobe tanečného i hudobného vystúpenia a množstvo inej zábavy. Bude pre nich pripravené aj organizované fandenie a povzbudzovanie. Futbalová atmosféra prítomným žiakom a študentom priblíži fanúšikovské prostredie a predstaví im korektné povzbudzovanie bez nežiaducich nešportových prejavov.

Vstupenka na podujatie v cene 1 euro platí v deň zápasu ako vstup do špeciálne vytvoreného školského sektoru na štadióne Pasienky, a zároveň ako lístok na mestskú hromadnú dopravu. Z dôvodu zvýšenia kapacity prepravy zabezpečí jeden z partnerov projektu Dopravný podnik Bratislava posilnenie spojov v čase pred futbalovým zápasom i po ňom.

Pre školy je pripravená motivačná súťaž. Tri školy s najväčším počtom zúčastnených žiakov (v pomere k celkovému počtu žiakov) na zápase ŠK Slovan – FK Senica získajú hodnotné ceny od partnerov projektu.

Školy, ktoré majú záujem zapojiť sa do projektu, sa môžu prihlásiť na e-mailovej adrese mladyslovanista@skslovan.com.

 
Projekt „Poď na futbal“, nad ktorým prevzal záštitu Bratislavský samosprávny kraj, nadväzuje na úspešnú spoluprácu ŠK Slovan Bratislava s bratislavskými základnými školami pod názvom „Mladý slovanista“, ktorá prebiehala počas sezón 2011/12 a 2012/13. Cieľom projektu je predstaviť žiakom a študentom futbal, a šport všeobecne, ako fenomén dnešnej doby a výborný spôsob trávenia voľného času. Zároveň má ambíciu pomôcť vychovávať deti a mládež ku kultúrnemu správaniu sa na spoločenských, športových, či kultúrnych podujatiach.

Partneri

Platinoví partneri:

ERIDEN & PARTNERS

Generálni partneri:

EUCOS - priemyselné stavby Lucka

Reklamní partneri:

FutbalTour.sk
4sports media Zeleninári
Fotolab

Najbližší zápas

  • Žiadne udalosti

Kalendár Akcií

<< Sep 2023 >>
PUSŠPSN
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Slovan TV

Facebook