Aktuality  |  26. 11. 2012

Skvelá bodka za jesennou časťou v megasektore!

no alt

Posledný jesenný domáci zápas nášho Slovanu vyšiel parádne – dobrý futbal, víťazstvo 3:1, prvé miesto po jesennej časti a najmä úžasný megasektor mladých slovanistov!

Na záver jesennej časti a zároveň aj jesennej časti projektu Mladý slovanista v tejto sezóne vytvorili mladí slovanisti na zápase s Trenčínom megasektor všetkých škôl zapojených v projekte. Na zápas, tentokrát bez Funzóny, ale s bohatým programom priamo v sektore, si našlo cestu obrovské množstvo mladých slovanistov a ich rodičov z celej Bratislavy a okolia.

Na začiatok zápasu si mladí slovanisti pripravili tzv. “argentínu” (nastrihané malé papieriky), ktorá predznamenala skvelý podvečer pod taktovkou známej dvojice Stano a Milan. Na takomto zápase nemohol chýbať ani maskot Bobo, ktorý sa nevedel dočkať megasektoru od návštev počas Belasých dní. Počas prvého polčasu mladí slovanisti ukázali nádhernú choreografiu “Srdce pre Slovan” tvorenú transparentom, veľkým belasým srdcom priamo v sektore a ozdobenú belasou kartioniádou.

Cez polčas prebehlo odovzdávanie cien za Belasé dni a za pečiatkovú súťaž. Vyhodnotenie oboch súťaží Vám priblížime v ďalšom článku počas tohto týždňa.

V druhom polčase pokračovalo povzbudzovanie a ďalšie pripravené choreografie. Nechýbalo hádzanie konfiet v sektore, choreografia všetkých 10 školských vlajok s motívom ŠK Slovan a samozrejme aj prekrikovačky spoločne s kotlom na druhej strane štadióna.

Zápas dopadol na výbornú nielen v megasektore, ale aj priamo na ihrisku. Náš Slovan si pripísal v šlágri kola výhru 3:1 a zabezpečil si tým 1. miesto po jesennej časti. Posledný zápas jesene odohráme v sobotu na ihrisku Ružomberka.

Megasektor na zápase s Trenčínom bol skvelou bodkou za jesennej časťou projektu Mladý slovanista. Veríme, že na jar sa budeme opäť spoločne stretávať na akciách Mladého slovanistu a najmä na zápasoch nášho milovaného Slovanu. Ďakujeme za skvelé povzbudzovanie a nezabudnite – Slovan do toho! Nazdaaar!

Nezabudnite nás sledovať aj na Facebooku, kde nájdete všetky dôležité informácie, fotogáleriu z Megasektoru a videá!