Aktuality  |  10. 9. 2014

Zažite so spolužiakmi zápasy Európskej ligy zadarmo!

no alt

ŠK Slovan s postupom do skupinovej fazy Európskej ligy prichádza so skvelou príležitosťou pre všetkých študentov základných a stredných škôl. Zúčastnite sa výnimočných stretnutí s Hamšíkovým Neapolom, pražskou Spartou či švajčiarskym Bernom zadarmo!

Vďaka projektu Mladý slovanista bude mať celkovo 150 žiakov (každý zápas vyberieme 2 školy po 25 žiakov) a študentov možnosť vidieť naživo súboj belasých proti tímom SSC Neapol, Sparta Praha alebo BSC Young Boys a hviezdam ako Hamšík, Higuaín, Lafata či Zárate . Pevne veríme, že aj týmto spôsobom dopomôžeme vytvoriť na štadióne poriadny fanúšikovský kotol, ktorý bude hnať náš tím dopredu k víťazstvám!

Špeciálny sektor pre školy bude v sektore D6.  Žiakov vybraných škôl zdarma dopravíme zabezpečenou dopravou priamo od školy na štadión a späť. Od klubu a partnerov projektu dostanú suvenír a pomôcky na fandenie. V sektore na nich bude čakať deka, podsedák a v prípade zlého počasia aj pršiplášť. Projekt návštevy žiakov a študentov na Európskej lige podporuje Bratislavský samosprávny kraj.

A ako si návštevu domáceho zápasu ŠK Slovan Bratislava v Európskej ligy môžete zaslúžiť?

Stačí, ak spravíte to najlepšie video na tému Slovan, fanúšikovanie Slovanu alebo natočíte Belasý deň na Vašej škole a pošlete nám ho na email. Vaše výtvory po výbere projektového tímu zverejníme na facebookovej fanpage klubu ŠK Slovan Bratislava a projektu Mladý slovanista, kde fanúšikovia rozhodnú o najlepších videách a tak aj o víťazných školách, ktoré získajú možnosť zúčastniť sa na jednom z 3 domácich zápasov ŠK Slovan v Európskej lige.

Pravidlá projektu

Do projektu sa môžu zapojiť len celé školy a vždy len s jedným videom. Videá je možné posielať aj priebežne. Do projektu sa môžu zapojiť všetky školy (aj tie, ktoré sa nezapoja do sezónneho projektu 2014).

Bezplatnú prepravu na štadión Pasienky však zabezpečujeme iba pre bratislavské školy!

Uzávierka prvého výberu videí bude 22.9.2014 (domáci zápas s SSC Neapol), následne 13.10. (domáci zápas s AC Sparta Praha) a posledná 17.11.2014 (Young Boys Bern).

Videá posielajte na mailovú adresu mladyslovanista@skslovan.com

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.

Partneri

Platinoví partneri:

ERIDEN & PARTNERS

Generálni partneri:

EUCOS - priemyselné stavby Lucka

Reklamní partneri:

FutbalTour.sk
4sports media Zeleninári
Fotolab

Najbližší zápas

  • Žiadne udalosti

Kalendár Akcií

<< Apr 2024 >>
PUSŠPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Slovan TV

Facebook