Aktuality  |  30. 9. 2014

Prvé dve školy idú na Európsku ligu zadarmo!

no alt

Už vo štvrtok 2.10.2014 sa 50 žiakov zo ZŠ Hubeného ulici a Strednej vinársko-ovocinárskej školy v Modre zúčastní prvého domáceho súboja ŠK Slovan Bratislava v Európskej lige proti SSC Neapol. Vďaka spolupráci ŠK Slovan Bratislava a Bratislavského samosprávneho kraja tak naživo uvidia na trávniku aj hviezdneho Mareka Hamšíka.

Už vo štvrtok 2.10.2014 sa 50 mládežníkov zo ZŠ Jána Amosa Komenského na Hubeného ulici a Strednej vinársko-ovocinárskej školy v Modre zúčastní prvého zápasu zo série domácich stretnutí ŠK Slovan Bratislava v Európskej lige. Vďaka spolupráci ŠK Slovan Bratislava a Bratislavského samosprávneho kraja si budú môcť vychutnať súboj ŠK Slovan Bratislava proti SSC Neapol a naživo tak uvidia na trávniku aj hviezdneho Mareka Hamšíka.

Na domáce zápasy Európskej ligy si ŠK Slovan Bratislava a Bratislavská župa pripravili pre školákov projekt “Zaži Európsku ligu so Slovanom”. 150 žiakov a študentov sa môže zúčastniť troch domácich zápasov ŠK Slovan Bratislava proti súperom ako SSC Neapol, Sparta Praha a Young Boys Bern.

Projekt je pokračovaním úspešnej spolupráce Bratislavského samosprávneho kraja, ŠK Slovan Bratislava a Mladý slovanista, o.z. po podujatiach Poď na futbal! či úspešnom projekte spolupráce s bratislavskými základnými školami Mladý slovanista 2012 a 2013.Vďaka projektu bude mať celkovo 150 žiakov a študentov (každý zápas navštívia 2 školy po 25 žiakov) možnosť vidieť naživo súboj belasých proti tímom SSC Neapol, Sparta Praha alebo BSC Young Boys a hviezdam ako Hamšík, Higuaín, Lafata či Zárate.

Špeciálny sektor pre školy bude vytvorený v sektore D6, kde na nich bude čakať deka, podsedák, suvenír a v prípade zlého počasia pršiplášť. Žiakov vybraných škôl zdarma dopravíme zabezpečenou dopravou priamo od školy na štadión a späť.

Študenti alebo žiaci si návštevu podujatia môžu vysúťažiť prostredníctvom vytvorenia videa na tému Slovan, fanúšikovanie Slovanu alebo natočením Belasého dňa na Vašej škole a pošlú nám ho na email. Jednotlivé videá prejdú prvotným výberom projektového tímu a náledne budú zverejnené na facebookovej fanpage klubu ŠK Slovan Bratislava a projektu Mladý slovanista, kde fanúšikovia rozhodnú o najlepších videách, a tak aj o víťazných školách, ktoré získajú možnosť zúčastniť sa na jednom z 3 domácich zápasov ŠK Slovan v Európskej lige. Všetky informácie nájdete na tejto stránke.

Partneri

Platinoví partneri:

ERIDEN & PARTNERS

Generálni partneri:

EUCOS - priemyselné stavby Lucka

Reklamní partneri:

FutbalTour.sk
4sports media Zeleninári
Fotolab

Najbližší zápas

  • Žiadne udalosti

Kalendár Akcií

<< Júl 2024 >>
PUSŠPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Slovan TV

Facebook